Portwest Spodnie szefa kuchni Barnet – C079

63,41 zł netto77,99 zł brutto

Spodnie szefa kuchni Portwest Barnet C079 to unisexowe spodnie kucharskie ze 100% bawełny o gramaturze 190 g/m², przeznaczone dla personelu kuchni i zakładów spożywczych. Mają ukryty zamek, w pełni elastyczny pas ze sznurkiem i można je prać w 60°C. Dostępne w rozmiarach XXS–4XL, w kolorach czarna kratka i niebieski w kratę.

Minimalne zamówienie: 200 zł netto (nie dotyczy produktów „Wysyłka 24h”).
Darmowa dostawa od 400 zł netto.

Zapytaj o cenę hurtową / zamówienie firmoweRabaty 5–10% w indywidualnej wycenie (od 2 000 zł netto). Wysyłka 48 h, faktura VAT, znakowanie odzieży logo firmy.

Zamów kilka rozmiarów naraz

Spodnie szefa kuchni Barnet - C079

RozmiarCena / szt.Ilość
XS 63,41 zł netto77,99 zł brutto
S 63,41 zł netto77,99 zł brutto
M 63,41 zł netto77,99 zł brutto
L 63,41 zł netto77,99 zł brutto
XL 63,41 zł netto77,99 zł brutto
2XL 63,41 zł netto77,99 zł brutto
3XL 63,41 zł netto77,99 zł brutto
4XL 63,41 zł netto77,99 zł brutto
0 szt.

Dokumentacja techniczna i atesty

Atesty udostępniamy do kontroli PIP i audytu.

Specyfikacja produktu
Kod produktu C079
Marka Portwest
Kategoria Odzież dla przemysłu spożywczego, Spodnie dla przemysłu spożywczego
Materiał Materiał wierzchni: Kingsmill Bawełna: 100% Bawełna 190g
Gramatura 190 g/m²
Kraj produkcji Bangladesz
Pielęgnacja Pranie w procesie normalnym w temp. 60°C; Nie wybielać; Nie wirować; Suszyć w rozwieszeniu; Temperatura prasowania max 150°C; Profesjonalne czyszczenie chemiczne, tetrachloroeten, proces normalny
Opakowanie zbiorcze w kartonie: 48
Dostępne rozmiary 2XS, XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL
Kolory Czarna Kratka, Niebieski w Kratę

Spodnie szefa kuchni Portwest Barnet C079 to unisexowe spodnie kucharskie ze 100% bawełny o gramaturze 190 g/m², przeznaczone dla personelu kuchni, cateringu i przemysłu spożywczego. Mają ukryte zapięcie na zamek, w pełni elastyczny pas ze sznurkiem oraz kieszenie, a pranie w 60°C pozwala utrzymać je w czystości przy codziennej wymianie. To odzież robocza, nie środek ochrony indywidualnej.

Konstrukcja i materiał

Materiał wierzchni to bawełna Kingsmill 190 g/m². Jest to tkanina średnio lekka: przewiewna i chłonna, dobra na stanowiskach, gdzie w kuchni robi się gorąco, ale bez funkcji ochronnych. Krój jest standardowy (regular), w jednym wariancie długości.

  • ukryte zapięcie na zamek błyskawiczny,
  • w pełni elastyczny pas z regulacją sznurkiem,
  • jedna kieszeń na biodrze (zabezpieczona) i kieszeń tylna,
  • długość wewnętrzna nogawki 79 cm we wszystkich rozmiarach, szerokość dołu 45–46 cm,
  • kolory: czarna kratka i niebieski w kratę.

Pielęgnacja i dobór rozmiaru

Producent dopuszcza pranie w 60°C w procesie normalnym, bez wybielania i bez wirowania. Suszenie odbywa się przez rozwieszenie, prasowanie do 150°C. Dopuszczone jest też czyszczenie chemiczne w tetrachloroetenie.

Pas jest elastyczny, więc jeden rozmiar obejmuje szeroki zakres obwodów. W rozmiarze M obwód w pasie wynosi 73 cm bez rozciągania i 103 cm po rozciągnięciu, w XL odpowiednio 89 i 119 cm. Tabela obejmuje rozmiary od XXS (53/83 cm) do 4XL (113/143 cm). Przy zamówieniu dla zespołu warto zmierzyć obwód w pasie pracowników i porównać z tabelą producenta.

Zastosowanie i dobór

Spodnie pasują do restauracji, hoteli, stołówek, piekarni, cukierni i cateringu, na stanowiska kucharza, pomocy kuchennej czy kierownika zmiany. Jednolity wygląd całego zespołu ułatwia krój unisex.

Produkt nie ma norm ochronnych. Nie chroni przed ogniem, ciepłem kontaktowym, chemikaliami ani przecięciem. Przy takich zagrożeniach pracodawca dobiera odpowiednią odzież ochronną do ryzyka na stanowisku. Bawełna 190 g/m² nie jest też odzieżą ostrzegawczą.

Zamówienia dla firm

Elastyczny pas Barnet C079 obejmuje szeroki zakres obwodów (np. w rozmiarze M od 73 do 103 cm), więc przy zamówieniu dla brygady zwykle wystarczy mniej rozmiarów niż przy spodniach ze sztywnym pasem; zmierz obwody w pasie pracowników i porównaj z tabelą producenta. Do kompletu z tymi spodniami doradzimy odzież kucharską w tej samej stylistyce, a przy stanowiskach z ryzykiem oparzeń lub chemii dobierzemy odpowiednią odzież ochronną.

Przygotowujemy indywidualną wycenę dla firm, zwykle w ciągu 24 h, z fakturą VAT i rabatami ustalanymi w ofercie; chętnie zaplanujemy też zamówienia cykliczne. Spodnie można oznakować nadrukiem logo (termotransfer) na wycenę. Napisz do nas, a przygotujemy ofertę dla Twojego zespołu.

Najczęstsze pytania

Czy spodnie Barnet C079 mają normy ochronne?

Nie. Producent nie podaje dla nich norm. To bawełniana odzież kucharska, bez deklarowanej ochrony przed ogniem, chemią czy przecięciem.

W jakiej temperaturze można prać C079?

W 60°C w procesie normalnym, bez wybielania i bez wirowania. Suszenie przez rozwieszenie.

Czy spodnie są damskie czy męskie?

Producent opisuje je jako unisex, w standardowym kroju. Rozmiar dobiera się po obwodzie w pasie z tabeli producenta.

Czy spodnie Barnet C079 nadają się do codziennego prania w wysokiej temperaturze?

Tak, producent dopuszcza pranie w 60°C w procesie normalnym, bez wybielania i bez wirowania. Suszenie odbywa się przez rozwieszenie, a prasowanie do 150°C, co ułatwia codzienną wymianę odzieży w kuchni.

Informacje o bezpieczeństwie produktu (GPSR)

Producent
Portwest Unlimited Company (Portwest UC)
Adres pocztowy producenta
Portwest House, IDA Industrial Park, Westport, Co. Mayo, F28 FY88, Irlandia
Kontakt elektroniczny z producentem
info@portwest.com, portwest.com/market/contact

Ostrzeżenia i instrukcje bezpieczeństwa znajdują się na etykiecie i w instrukcji dołączonej do produktu. Pytania o bezpieczeństwo produktu: biuro@ventabe.pl.

Waga Brak danych
Kolor

Czarna Kratka, Niebieski w Kratę

Rozmiar

2XS, XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL

Marka

Tabela rozmiarów

RozmiarXXSXSSMLXLXXL3XL4XL
Obwód w pasie (bez rozciągania) (cm)53576573818997105113
Obwód w pasie (rozciągnięty) (cm)838795103111119127135143
Krocze (cm)96100108116124132140148156
Szerokość dołu (cm)454646464646464646
Wysokość stanu (przód, z paskiem) (cm)282930313233343536
Wysokość stanu (tył, z paskiem) (cm)36,537,538,539,540,541,542,543,544,5
Długość nogawki (wewnętrzna) (cm)797979797979797979

Wymiary gotowego wyrobu w cm wg karty producenta.

Zobacz tabelę rozmiarów producenta (PDF)

Spodnie szefa kuchni Barnet C079 Portwest
Portwest Spodnie szefa kuchni Barnet – C079
63,41 zł netto77,99 zł brutto