Portwest Spodnie szefa kuchni Jogger ze stretchem – C074

95,11 zł netto116,99 zł brutto

Spodnie szefa kuchni Jogger Portwest C074 to spodnie robocze slim fit z tkaniny poliestrowo-bawełnianej ze stretchem (65% poliester, 33% bawełna, 2% elastan, 190 g/m²), przeznaczone do kuchni i gastronomii. Mają wstawki z siatki, regulację w pasie, elastyczne nogawki i pięć kieszeni. Producent klasyfikuje je jako odzież roboczą bez certyfikacji ochronnej.

Minimalne zamówienie: 200 zł netto (nie dotyczy produktów „Wysyłka 24h”).
Darmowa dostawa od 400 zł netto.

Zapytaj o cenę hurtową / zamówienie firmoweRabaty 5–10% w indywidualnej wycenie (od 2 000 zł netto). Wysyłka 48 h, faktura VAT, znakowanie odzieży logo firmy.

Zamów kilka rozmiarów naraz

Spodnie szefa kuchni Jogger ze stretchem - C074

Kolor: Czarny

RozmiarCena / szt.Ilość
XSniedostępny 95,11 zł netto116,99 zł brutto
S 95,11 zł netto116,99 zł brutto
Mniedostępny 95,11 zł netto116,99 zł brutto
Lniedostępny 95,11 zł netto116,99 zł brutto
XL 95,11 zł netto116,99 zł brutto
2XL 95,11 zł netto116,99 zł brutto
3XL 95,11 zł netto116,99 zł brutto
0 szt.

Dokumentacja techniczna i atesty

Atesty udostępniamy do kontroli PIP i audytu.

Specyfikacja produktu
Kod produktu C074
Marka Portwest
Kategoria Odzież dla przemysłu spożywczego, Spodnie dla przemysłu spożywczego
Materiał Materiał wierzchni: Kingsmill: 65% Poliester, 33% Bawełna, 2% Elastan z wykończeniem Texpel 190g; Tkanina kontrastowa: MeshAir Pro: Siatka 100% Poliester
Gramatura 190 g/m²
Kraj produkcji Chiny
Pielęgnacja Pranie w procesie normalnym w temp. 60°C; Nie wybielać; Wirowanie wolnoobrotowe; Temperatura prasowania max 150°C; Nie czyścić chemicznie
Opakowanie zbiorcze w kartonie: 36
Dostępne rozmiary XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL
Kolory Czarny

Spodnie szefa kuchni Jogger Portwest C074 to spodnie robocze o kroju slim fit do pracy w kuchni i gastronomii. Uszyto je z tkaniny poliestrowo-bawełnianej z dodatkiem elastanu o gramaturze 190 g/m², z wstawkami z siatki w miejscach, gdzie gromadzi się ciepło. Mają regulację w pasie, elastyczne nogawki i kieszenie na telefon, długopis oraz ściereczkę.

Materiał i konstrukcja

Tkanina wierzchnia Kingsmill to 65% poliestru, 33% bawełny i 2% elastanu, z wykończeniem Texpel. Producent podaje, że woda spływa z jej powierzchni, a tkanina jest wykurczona, więc po wielu praniach zachowuje rozmiar. Elastan daje swobodę ruchów przy schylaniu się i kucaniu. Wstawki kontrastowe wykonano z siatki MeshAir Pro (100% poliester).

  • siatka z tyłu kolan i klin w kroku poprawiają przepływ powietrza przy pracy przy piecu i w gorącym otoczeniu;
  • profilowane, wzmocnione panele na kolanach oraz przegubowe zaszewki ułatwiają ruch;
  • regulacja w pasie i elastyczne nogawki pozwalają dopasować spodnie do sylwetki;
  • pięć kieszeni: dwie boczne, tylna, kieszeń na udzie i ukryta kieszeń na telefon;
  • pranie w 60°C, bez wybielania, wirowanie wolnoobrotowe, prasowanie do 150°C, bez czyszczenia chemicznego.

Co oznacza brak certyfikacji

Według deklaracji producenta C074 to odzież robocza, która nie wymaga certyfikacji, bo nie chroni przed konkretnymi zagrożeniami, takimi jak płomień, chemikalia czy elektryczność statyczna. Wykończenie odpychające wodę ułatwia utrzymanie porządku przy zachlapaniach, ale nie jest ochroną przeciw gorącym cieczom ani chemii. Przy takim ryzyku pracodawca dobiera osobne środki ochrony do oceny ryzyka na stanowisku.

Zastosowanie i dobór

Spodnie pasują do kucharzy, kuchni restauracyjnych, cateringu i zakładów przetwórstwa spożywczego, gdzie liczy się swoboda ruchu i wygląd. Czarny kolor jest praktyczny w pracy z intensywnymi sosami i tłuszczem. Dostępne są rozmiary od XS do XXXL. Tabela producenta podaje m.in. obwód w pasie bez rozciągania od 66 cm (XS) do 114 cm (3XL), a po rozciągnięciu od 84 do 148 cm. Wewnętrzna długość nogawki wynosi 78 cm w każdym rozmiarze, więc przy wysokich osobach sprawdź długość przed zamówieniem.

Zamówienia dla firm

Przy zespole kuchennym zmierz kilka osób w pasie i kroczu, bo kroje slim fit z elastanem układają się inaczej niż klasyczne spodnie kucharskie. Dla stałych zamówień przyda się wspólny rozmiar zapasowy na wymiany. ventabe bhp przygotowuje indywidualną wycenę dla firm, zwykle w ciągu 24 godzin, wystawia faktury VAT i pomaga dobrać rozmiary. Odzież można znakować nadrukiem logo (termotransfer) na wycenę. Napisz do nas, jeśli planujesz stałą współpracę.

Najczęstsze pytania

Czy spodnie C074 chronią przed gorącą parą lub oparzeniem?

Nie. Producent klasyfikuje je jako odzież roboczą bez certyfikacji ochronnej. Wykończenie odpychające wodę nie zastępuje odzieży ochronnej ani fartucha przy ryzyku kontaktu z gorącymi płynami.

Jak prać spodnie, by zachowały kształt?

Producent zaleca pranie w 60°C w programie normalnym, bez wybielania, z wirowaniem wolnoobrotowym. Prasować można do 150°C, nie czyścić chemicznie. Tkanina jest wykurczona, więc rozmiar powinien się utrzymać.

Czy te spodnie są wygodne w gorącej kuchni?

Siatka z tyłu kolan i klin w kroku poprawiają przepływ powietrza. Tkanina ma 190 g/m² i elastan, więc nie krępuje ruchów. Efekt zależy od temperatury i obciążenia na stanowisku.

Jak dobrać rozmiar przy regulowanym pasie?

Porównaj obwód w pasie i krocze z tabelą producenta. Wartości podano bez rozciągania i po rozciągnięciu, a regulacja w pasie pozwala doprecyzować dopasowanie. Przy zamówieniu zbiorczym pomożemy dobrać rozmiary.

Informacje o bezpieczeństwie produktu (GPSR)

Producent
Portwest Unlimited Company (Portwest UC)
Adres pocztowy producenta
Portwest House, IDA Industrial Park, Westport, Co. Mayo, F28 FY88, Irlandia
Kontakt elektroniczny z producentem
info@portwest.com, portwest.com/market/contact

Ostrzeżenia i instrukcje bezpieczeństwa znajdują się na etykiecie i w instrukcji dołączonej do produktu. Pytania o bezpieczeństwo produktu: biuro@ventabe.pl.

Waga Brak danych
Kolor

Czarny

Rozmiar

XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL

Marka

Tabela rozmiarów

RozmiarXSSMLXLXXL3XL
Obwód w pasie (bez rozciągania) (cm)6674829098106114
Obwód w pasie (rozciągnięty) (cm)8492100108116124132
Krocze (cm)100108116124132140148
Długość nogawki (wewnętrzna) (cm)78787878787878
Szerokość dołu (bez rozciągania) (cm)27282930313233
Szerokość dołu (rozciągnięty) (cm)35363738394041
Wysokość stanu (tył, z paskiem) (cm)33343536373839
Wysokość stanu (przód, z paskiem) (cm)29303132333435

Wymiary gotowego wyrobu w cm wg karty producenta.

Zobacz tabelę rozmiarów producenta (PDF)

Spodnie szefa kuchni Jogger ze stretchem C074 Portwest
Portwest Spodnie szefa kuchni Jogger ze stretchem – C074
95,11 zł netto116,99 zł brutto