Portwest Spodnie kucharskie Harrow – S068

73,16 zł netto89,99 zł brutto

Spodnie kucharskie Portwest Harrow S068 to unisexowe spodnie z tkaniny skośnej 65% poliester, 35% bawełna o gramaturze 190 g/m², przeznaczone dla kuchni i przemysłu spożywczego. Wykończenie Texpel odpycha wodę, a pranie w 60°C pozwala utrzymać higienę. Dostępne w rozmiarach XS–XXXL, we wzorze kurzej stopki.

Minimalne zamówienie: 200 zł netto (nie dotyczy produktów „Wysyłka 24h”).
Darmowa dostawa od 400 zł netto.

Zapytaj o cenę hurtową / zamówienie firmoweRabaty 5–10% w indywidualnej wycenie (od 2 000 zł netto). Wysyłka 48 h, faktura VAT, znakowanie odzieży logo firmy.

Zamów kilka rozmiarów naraz

Spodnie kucharskie Harrow - S068

Kolor: Wzór Kurza Stopka

RozmiarCena / szt.Ilość
XS 73,16 zł netto89,99 zł brutto
S 73,16 zł netto89,99 zł brutto
M 73,16 zł netto89,99 zł brutto
L 73,16 zł netto89,99 zł brutto
XL 73,16 zł netto89,99 zł brutto
2XL 73,16 zł netto89,99 zł brutto
3XL 73,16 zł netto89,99 zł brutto
0 szt.

Dokumentacja techniczna i atesty

Atesty udostępniamy do kontroli PIP i audytu.

Specyfikacja produktu
Kod produktu S068
Marka Portwest
Kategoria Odzież dla przemysłu spożywczego, Spodnie dla przemysłu spożywczego
Materiał Materiał wierzchni: Kingsmill Bawełna z wykończeniem Texpel: 65% Poliester, 35% Bawełna 190g
Gramatura 190 g/m²
Kraj produkcji Bangladesz
Pielęgnacja Pranie w procesie normalnym w temp. 60°C; Nie wybielać; Wirowanie wolnoobrotowe; Temperatura prasowania max 150°C; Profesjonalne czyszczenie chemiczne, tetrachloroeten, proces normalny
Opakowanie zbiorcze w kartonie: 36
Dostępne rozmiary XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL
Kolory Wzór Kurza Stopka

Spodnie kucharskie Portwest Harrow S068 to unisexowe spodnie robocze z tkaniny skośnej (65% poliester, 35% bawełna, 190 g/m²) z wykończeniem Texpel, przeznaczone dla kucharzy i pracowników przemysłu spożywczego. Woda spływa z powierzchni materiału, a tkanina jest odporna na odbarwienia i wytrzymuje pranie w 60°C. Spodnie mają półelastyczny pas z tyłu oraz kieszenie boczne i tylną.

Tkanina i konstrukcja

Materiał wierzchni to tkanina Kingsmill o skośnym splocie, w mieszance poliestru i bawełny. Poliester daje stabilność wymiarów i odporność na odbarwienia, a bawełna komfort noszenia przy pracy przy piecu czy zmywaku. Wykończenie Texpel sprawia, że rozpryski płynów spływają z powierzchni zamiast wsiąkać od razu. Producent opisuje je jako przyjazne dla środowiska. To wykończenie odpychające wodę, a nie odzież ochronna przed cieczami, więc nie zastępuje fartucha przy dłuższym kontakcie z gorącymi lub żrącymi płynami.

  • zapięcie na haczyk i elastyczny pas z tyłu, który stabilizuje dopasowanie przy schylaniu się;
  • kieszenie boczne, trzy obszerne kieszenie oraz kieszeń tylna;
  • wzór kurzej stopki, który maskuje drobne zabrudzenia na tle jednolitych kolorów;
  • pranie w procesie normalnym w 60°C, bez wybielania, prasowanie do 150°C;
  • rozmiary XS–XXXL, krój regularny (R), długość wewnętrzna nogawki 79 cm we wszystkich rozmiarach.

Rozmiary i dopasowanie

Krój jest unisex, więc jeden model obejmuje całą brygadę. Obwód w pasie bez rozciągania to od 64 cm (XS) do 112 cm (XXXL), a po rozciągnięciu pasa od 80 do 128 cm. Krocze mierzy od 100 do 148 cm, szerokość dołu to 46 cm. Wymiary dotyczą gotowego wyrobu według karty producenta. Pracownikom o nietypowych proporcjach trzeba zwrócić uwagę na stałą długość nogawki 79 cm.

Zastosowanie i dobór

Spodnie pasują do restauracji, hoteli, stołówek, kuchni zakładowych i szpitalnych oraz na linie produkcyjne w przetwórstwie spożywczym. Produkt nie ma deklarowanych norm ochronnych. Nie jest to odzież ostrzegawcza, trudnopalna ani chemoodporna, więc nie nadaje się do stanowisk wymagających takiej ochrony, np. spawania czy pracy z kwasami. Pracodawca dobiera ubiór do ryzyka na stanowisku, a przy ryzyku oparzeń lub chemii potrzebne są dodatkowe środki ochrony.

Zamówienia dla firm

Przy zamówieniu dla całej brygady kuchennej warto oprzeć dobór na obwodzie w pasie z tabeli producenta: elastyczny tył pasa daje zapas po rozciągnięciu, ale nogawka ma stałą długość 79 cm, więc osoby o nietypowych proporcjach lepiej zmierzyć osobno. Spodnie dobrze zestawić z fartuchem, gdy w pracy zdarza się dłuższy kontakt z gorącymi płynami, bo samo wykończenie Texpel go nie zastępuje. Indywidualną wycenę dla firm przygotowujemy zwykle w ciągu 24 h, wystawiamy faktury VAT, a rabaty ustalamy w wycenie. Pomagamy też w doborze rozmiarów i obsługujemy zamówienia cykliczne, np. przy wymianie ubrań lub zatrudnieniu nowych osób. Logo firmy można naznaczyć nadrukiem termotransferowym na wycenę. Napisz do nas, a przygotujemy ofertę lub zaproponujemy stałą współpracę.

Najczęstsze pytania

Z czego są uszyte spodnie S068?

Z tkaniny o skośnym splocie, 65% poliester i 35% bawełna, o gramaturze 190 g/m², z wykończeniem Texpel.

Czy spodnie można prać w 60°C?

Tak. Producent dopuszcza pranie w procesie normalnym w 60°C, wirowanie wolnoobrotowe i prasowanie do 150°C. Nie wolno wybielać.

Czy to spodnie damskie czy męskie?

Unisex. Rozmiar dobiera się po obwodzie w pasie z tabeli producenta, uwzględniając elastyczny tył pasa.

Czy mają kieszenie?

Tak: kieszenie boczne, trzy obszerne kieszenie i kieszeń tylna.

Czy wykończenie Texpel zastępuje fartuch przy pracy z gorącymi płynami?

Nie. Texpel odpycha wodę i rozpryski spływają z tkaniny, ale to nie odzież ochronna przed cieczami. Przy dłuższym kontakcie z gorącymi lub żrącymi płynami potrzebne są dodatkowe środki ochrony.

Informacje o bezpieczeństwie produktu (GPSR)

Producent
Portwest Unlimited Company (Portwest UC)
Adres pocztowy producenta
Portwest House, IDA Industrial Park, Westport, Co. Mayo, F28 FY88, Irlandia
Kontakt elektroniczny z producentem
info@portwest.com, portwest.com/market/contact

Ostrzeżenia i instrukcje bezpieczeństwa znajdują się na etykiecie i w instrukcji dołączonej do produktu. Pytania o bezpieczeństwo produktu: biuro@ventabe.pl.

Waga Brak danych
Kolor

Wzór Kurza Stopka

Rozmiar

XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL

Marka

Tabela rozmiarów

RozmiarXSSMLXLXXL3XL
Obwód w pasie (bez rozciągania) (cm)6472808896104112
Obwód w pasie (rozciągnięty) (cm)808896104112120128
Krocze (cm)100108116124132140148
Szerokość dołu (cm)46464646464646
Wysokość stanu (przód, z paskiem) (cm)29303132333435
Wysokość stanu (tył, z paskiem) (cm)37,538,539,540,541,542,543,5
Długość nogawki (wewnętrzna) (cm)79797979797979

Wymiary gotowego wyrobu w cm wg karty producenta.

Zobacz tabelę rozmiarów producenta (PDF)

Spodnie kucharskie Harrow S068 Portwest
Portwest Spodnie kucharskie Harrow – S068
73,16 zł netto89,99 zł brutto