Portwest Kurtka hybrydowa PW3 – PW328

149,59 zł netto183,99 zł brutto

Kurtka hybrydowa Portwest PW3 PW328 to odzież robocza na zmienną pogodę: pikowane, ocieplone panele (wypełnienie 200 g) łączą się z elastycznymi panelami softshell. Ma trzy kieszenie zapinane na zamek, regulację na dole i mankiety. Rozmiary XS–XXXL, kolory czarny i szary. To nie ŚOI.

Minimalne zamówienie: 200 zł netto (nie dotyczy produktów „Wysyłka 24h”).
Darmowa dostawa od 400 zł netto.

Zapytaj o cenę hurtową / zamówienie firmoweRabaty 5–10% w indywidualnej wycenie (od 2 000 zł netto). Wysyłka 48 h, faktura VAT, znakowanie odzieży logo firmy.

Zamów kilka rozmiarów naraz

Kurtka hybrydowa PW3 - PW328

RozmiarCena / szt.Ilość
XS 149,59 zł netto183,99 zł brutto
Sniedostępny 149,59 zł netto183,99 zł brutto
Mniedostępny 149,59 zł netto183,99 zł brutto
Lniedostępny 149,59 zł netto183,99 zł brutto
XLniedostępny 149,59 zł netto183,99 zł brutto
2XLniedostępny 149,59 zł netto183,99 zł brutto
3XLniedostępny 149,59 zł netto183,99 zł brutto
0 szt.

Dokumentacja techniczna i atesty

Atesty udostępniamy do kontroli PIP i audytu.

SKU: PW328 Kategorie: , Znaczniki: , , Marka:
Specyfikacja produktu
Kod produktu PW328
Marka Portwest
Kategoria Kurtki baffle, Ochrona przed niepogodą
Materiał Materiał wierzchni: 96% poliester, 4% elastan połączony ze 100% poliestrowym mikropolarem (2L) 280g; Materiał podszewki: 190T: 100% Poliester, Taffetta 52g; Wypełnienie: 100% Poliester 200g; Tkanina kontrastowa: 100% Poliester 300T mikrofibra z wykończeniem antystatycznym
Gramatura 280 g/m²
Kraj produkcji Chiny
Pielęgnacja Pranie delikatne w temp. 30°C; Nie wybielać; Nie wirować; Nie prasować; Nie czyścić chemicznie
Opakowanie zbiorcze w kartonie: 14
Dostępne rozmiary XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL
Kolory Czarny, Szary

Kurtka hybrydowa Portwest PW3 PW328 to lekka odzież robocza na zmienną pogodę, przeznaczona do pracy na zewnątrz i w nieogrzewanych halach. Pikowane panele z wypełnieniem poliestrowym 200 g trzymają ciepło na tułowiu, a panele softshell z wodoodpornym wykończeniem tkaniny osłaniają przed wiatrem i zimnem. To odzież robocza, a nie środek ochrony indywidualnej.

Konstrukcja hybrydowa i materiały

Hybryda oznacza dwa rodzaje paneli w jednej kurtce. Tułów jest pikowany i ocieplony, a pozostałe partie wykonano z elastycznego softshellu. Dzięki temu kurtka grzeje tam, gdzie to potrzebne, i nie ogranicza ruchu rąk przy pracy nad głową lub przy schylaniu.

  • Materiał wierzchni: 96% poliester, 4% elastan, połączony ze 100% poliestrowym mikropolarem (2L) 280 g.
  • Wypełnienie: 100% poliester 200 g; podszewka: taffeta 190T 52 g.
  • Tkanina kontrastowa: poliester 300T mikrofibra z wykończeniem antystatycznym.
  • Wykończenie tkaniny: woda spływa z powierzchni materiału.
  • Regulacja na dole kurtki i elastyczne mankiety ograniczają przedmuch zimnego powietrza.
  • Ochrona podbródka przy suwaku zmniejsza ryzyko otarć.
  • Trzy kieszenie zapinane na zamek (dwie boczne i jedna na piersi); zaczepy przy każdym zamku ułatwiają obsługę w rękawicach.

Pranie delikatne w 30°C, bez wybielania, wirowania, prasowania i czyszczenia chemicznego.

Normy i co oznaczają w praktyce

Deklaracja jakości producenta z 2026-01-09 stwierdza, że PW328 nie wymaga certyfikacji, bo nie chroni przed określonymi zagrożeniami, takimi jak płomień, chemikalia czy elektryczność statyczna. Kurtka nie ma więc klasy ochronnej ani oznaczenia CE jako ŚOI. Wykończenie wodoodporne dotyczy komfortu w deszczu, a nie ochrony zawodowej. Nie zastąpi odzieży ostrzegawczej, spawalniczej ani ochronnej przed chemią.

Zastosowanie i dobór

Kurtka sprawdza się przy pracach serwisowych, w logistyce, na rampach, przy montażu i w utrzymaniu ruchu na zewnątrz. Nie nadaje się na drogi z ruchem pojazdów, gdzie wymagana jest odzież EN ISO 20471, ani tam, gdzie występuje ryzyko iskier, płomienia lub rozbryzgu chemikaliów. W takich miejscach pracodawca dobiera odzież do ryzyka ze stanowiska, a PW328 można nosić pod nią jako warstwę ocieplającą, jeśli pozwala na to jej instrukcja.

Kurtka ma krój dopasowany do ciała (R) i jest dostępna w rozmiarach XS–XXXL, w kolorach czarnym i szarym. Przy zamówieniach dla zespołu zmierz pracowników według tabeli producenta (długość pleców, klatka piersiowa, długość rękawa). Dopasowany krój przy grubym swetrze pod spodem może wymagać rozmiaru większego.

Zamówienia dla firm

Kurtka ma krój dopasowany (R), więc przy zamówieniu dla zespołu warto od razu ustalić, kto nosi ją na gruby sweter, i dla tych osób przewidzieć rozmiar większy. PW328 dobrze łączy się z odzieżą ochronną jako warstwa ocieplająca, o ile pozwala na to instrukcja danej odzieży.

Przygotowujemy indywidualną wycenę, zwykle w ciągu 24 h, wystawiamy faktury VAT, a rabaty ustalamy w wycenie. Doradzamy w doborze rozmiarów i obsługujemy zamówienia cykliczne. Kurtki możemy też oznaczyć nadrukiem logo (termotransfer) na wycenę.

Napisz do nas, a przygotujemy ofertę dla Twojej firmy lub stałej współpracy.

Najczęstsze pytania

Czy kurtka PW328 jest odzieżą ochronną?

Nie. Producent klasyfikuje ją jako odzież roboczą bez certyfikacji, niechroniącą przed płomieniem, chemikaliami czy elektrycznością statyczną.

Czym różni się kurtka hybrydowa od zwykłego softshellu?

Ma pikowane, ocieplane panele na tułowiu i elastyczne panele softshell w pozostałych partiach. Daje więcej ciepła niż sam softshell, zachowując swobodę ruchów.

Czy kurtka jest wodoodporna?

Wykończenie tkaniny sprawia, że woda spływa z powierzchni. Producent nie podaje kolumny wodnej, więc do długotrwałej pracy w ulewie lepsza jest odzież przeciwdeszczowa.

Jak dobrać rozmiar kurtki PW328 dla pracowników?

Kurtka ma krój dopasowany do ciała (R), więc zmierz pracowników według tabeli producenta: długość pleców, klatka piersiowa, długość rękawa. Przy grubym swetrze pod spodem może być potrzebny rozmiar większy.

Informacje o bezpieczeństwie produktu (GPSR)

Producent
Portwest Unlimited Company (Portwest UC)
Adres pocztowy producenta
Portwest House, IDA Industrial Park, Westport, Co. Mayo, F28 FY88, Irlandia
Kontakt elektroniczny z producentem
info@portwest.com, portwest.com/market/contact

Ostrzeżenia i instrukcje bezpieczeństwa znajdują się na etykiecie i w instrukcji dołączonej do produktu. Pytania o bezpieczeństwo produktu: biuro@ventabe.pl.

Waga Brak danych
Kolor

Czarny, Szary

Rozmiar

XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL

Marka

Tabela rozmiarów

RozmiarXSSMLXLXXL3XL
Długość pleców (cm)66687072747678
Szerokość klatki piersiowej (cm)50545862687276
Szerokość dołu (bez rozciągania) (cm)47515559656973
Długość pleców (środek) (cm)37,54042,54547,55052,5
Przód (cm)3537,54042,54547,550
Ramię (cm)11121314151617
Długość rękawa (cm)6869707172,573,574,5
Otwór na ramię (prosta) (cm)2223242526,527,528,5
Otwór na ramię (cm)19,520,521,522,5242526
Obwód mankietu (cm)1616,7517,518,251919,7520,5
Obwód mankietu (cm)14,51515,51616,51717,5
Rękaw (bez rozciągania) (cm)1010,51111,51212,513
Rękaw (rozciągnięty) (cm)1414,51515,51616,517
Obwód kołnierza (cm)48505254565860
Długość pleców (środek) (cm)8888888
Obwód kołnierza (cm)8888888
Obwód szyi (cm)21,522,52323,52424,525
Obwód szyi (cm)2,52,52,52,52,52,52,5
Przód (cm)99,51010,51111,512

Wymiary gotowego wyrobu w cm wg karty producenta.

Zobacz tabelę rozmiarów producenta (PDF)

Kurtka hybrydowa PW3 PW328 Portwest
Portwest Kurtka hybrydowa PW3 – PW328
149,59 zł netto183,99 zł brutto