Portwest Kombinezon Standard – 2802

93,49 zł netto114,99 zł brutto

Kombinezon roboczy Portwest Standard 2802 to jednoczęściowa odzież z poliestrowo-bawełnianej tkaniny 245 g/m² (65% poliester, 35% bawełna), przeznaczona do pracy w warsztatach, magazynach i przy utrzymaniu ruchu. Ma filtr UPF 40+, ukryte zapięcie na zatrzaski i cztery kieszenie. Dostępny w kolorach białym i granatowym, w rozmiarach XS–XXXL.

Minimalne zamówienie: 200 zł netto (nie dotyczy produktów „Wysyłka 24h”).
Darmowa dostawa od 400 zł netto.

Zapytaj o cenę hurtową / zamówienie firmoweRabaty 5–10% w indywidualnej wycenie (od 2 000 zł netto). Wysyłka 48 h, faktura VAT, znakowanie odzieży logo firmy.

Zamów kilka rozmiarów naraz

Kombinezon Standard - 2802

RozmiarCena / szt.Ilość
XS 93,49 zł netto114,99 zł brutto
S 93,49 zł netto114,99 zł brutto
M 93,49 zł netto114,99 zł brutto
L 93,49 zł netto114,99 zł brutto
XL 93,49 zł netto114,99 zł brutto
2XL 93,49 zł netto114,99 zł brutto
3XL 93,49 zł netto114,99 zł brutto
0 szt.

Dokumentacja techniczna i atesty

Atesty udostępniamy do kontroli PIP i audytu.

SKU: 2802 Kategorie: , Znacznik: Marka:
Specyfikacja produktu
Kod produktu 2802
Marka Portwest
Kategoria Kombinezony robocze, Odzież robocza
Materiał Materiał wierzchni: Kingsmill Polycotton: 65% Poliester, 35% Bawełna 245g
Gramatura 245 g/m²
Kraj produkcji Bangladesz
Pielęgnacja Pranie delikatne w temp. 40°C; Nie wybielać; Suszyć rozwieszone bez wyżymania; Temperatura prasowania max 150°C; Nie czyścić chemicznie
Opakowanie zbiorcze w kartonie: 18
Dostępne rozmiary XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL
Kolory Biały, Granatowy

Kombinezon roboczy Portwest Standard 2802 to jednoczęściowa odzież robocza z tkaniny Kingsmill Polycotton 245 g/m² (65% poliester, 35% bawełna), przeznaczona do warsztatów, magazynów, produkcji i utrzymania ruchu. Chroni ubranie spod spodu przed brudem i kurzem. Tkanina ma filtr UPF 40+, a zapięcie jest ukryte, więc nie rysuje obrabianych powierzchni. Kombinezon nie jest środkiem ochrony przed zagrożeniami specjalnymi.

Konstrukcja i materiał

Tkanina jest wykurczona, czyli skurczona fabrycznie, dzięki czemu producent zapewnia zachowanie rozmiaru po wielu praniach. Mieszanka poliestru z bawełną daje kompromis: bawełna poprawia komfort, poliester wytrzymałość i szybkie schnięcie. Gramatura 245 g/m² to odzież całoroczna, raczej średnio ciężka.

  • ukryte zapięcie z przodu na zatrzaski, bez odsłoniętych elementów metalowych, odporne na zarysowania;
  • cztery obszerne kieszenie: kieszeń na klatce piersiowej z krytą patką na zatrzask, dwie kieszenie boczne i kieszeń na przepustkę;
  • boczne otwory dostępowe, przez które sięgniesz do kieszeni ubrania noszonego pod spodem;
  • częściowo elastyczny pas, który stabilizuje kombinezon na sylwetce;
  • wzmocnione przeszycia w miejscach największego naprężenia;
  • tkanina z filtrem UPF 40+, według producenta blokuje 98% promieni UV.

Zastosowanie i dobór

Model pasuje do pracy, w której liczy się czystość odzieży i swoboda ruchu: serwis i mechanika, montaż, magazyn i logistyka, utrzymanie ruchu, sprzątanie techniczne, prace budowlane wykończeniowe. Filtr UPF 40+ jest dodatkiem przy pracy na zewnątrz, ale nie zastępuje kremu z filtrem ani innych środków, jeśli ocena ryzyka ich wymaga.

Czego ten kombinezon nie robi: nie ma norm, więc nie chroni przed chemikaliami, płomieniem, łukiem elektrycznym ani nie jest odzieżą ostrzegawczą. Do takich zadań potrzebna jest odzież z odpowiednim oznaczeniem EN. Pracodawca dobiera środki ochrony do ryzyka na stanowisku.

Dostępne kolory: biały i granatowy (biały szybciej pokazuje zabrudzenia, granatowy lepiej sprawdza się przy oleju i smarach). Rozmiary XS–XXXL, jedna długość nogawki wewnętrznej, 78 cm, w każdym rozmiarze. Obwód klatki piersiowej i siedzenia rośnie od 102 cm (XS) do 154 cm (XXXL). Przed zamówieniem dla zespołu porównaj pomiary pracowników z tabelą producenta.

Pielęgnacja: w karcie producenta podano pranie delikatne w 40°C, bez wybielania i bez czyszczenia chemicznego, prasowanie do 150°C. Opis cech wspomina też możliwość prania w 60°C, więc zawsze kieruj się metką w konkretnej sztuce.

Zamówienia dla firm

Przy zamówieniu dla zespołu zacznij od pomiarów obwodu klatki piersiowej i siedzenia pracowników: kombinezon 2802 występuje w rozmiarach XS–XXXL przy jednej długości nogawki 78 cm, więc osoby wyższe lub niższe warto sprawdzić z tabelą producenta przed zamówieniem. Biały i granatowy kolor możesz rozdzielić według stanowisk, np. granatowy do prac z olejem i smarami. Indywidualną wycenę dla firmy przygotowujemy zwykle w ciągu 24 h, wystawiamy faktury VAT, a rabaty ustalamy w wycenie; doradzimy też w doborze rozmiarów i uzupełnimy zamówienia cykliczne przy stałej współpracy. Kombinezon można oznakować logo firmy (nadruk termotransferowy) na wycenę. Napisz do nas, a przygotujemy ofertę dla Twojego zespołu.

Najczęstsze pytania

Czy kombinezon 2802 jest odzieżą ochronną według normy EN?

Producent nie podaje dla tego modelu norm ochronnych. To odzież robocza chroniąca ubranie przed zabrudzeniem, nie ochrona przed chemią, ogniem czy łukiem.

Co oznacza UPF 40+?

To współczynnik ochrony przeciwsłonecznej tkaniny. Producent podaje, że materiał blokuje 98% promieni UV. Dotyczy zakrytych miejsc, nie odsłoniętej skóry twarzy i rąk.

Czy tkanina się kurczy po praniu?

Tkanina jest wykurczona fabrycznie, więc producent zapewnia zachowanie rozmiaru po wielu praniach. Stosuj się do zaleceń z metki.

Czy mogę zamówić kombinezony z logo firmy?

Tak, nadruk logo (termotransfer) wyceniamy indywidualnie razem z zamówieniem.

Napisz do ventabe bhp, a przygotujemy wycenę dla Twojego zespołu.

Informacje o bezpieczeństwie produktu (GPSR)

Producent
Portwest Unlimited Company (Portwest UC)
Adres pocztowy producenta
Portwest House, IDA Industrial Park, Westport, Co. Mayo, F28 FY88, Irlandia
Kontakt elektroniczny z producentem
info@portwest.com, portwest.com/market/contact

Ostrzeżenia i instrukcje bezpieczeństwa znajdują się na etykiecie i w instrukcji dołączonej do produktu. Pytania o bezpieczeństwo produktu: biuro@ventabe.pl.

Waga Brak danych
Kolor

Biały, Granatowy

Rozmiar

XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL

Marka

Tabela rozmiarów

RozmiarXSSMLXLXXL3XL
Obwód klatki piersiowej (cm)102110118126138146154
Obwód bioder (cm)102110118126138146154
Szerokość dołu (bez rozciągania) (cm)49494949494949
Długość nogawki (wewnętrzna) (cm)78787878787878
Długość tułowia (kark–krocze) (cm)9698100102105107109
Wysokość stanu (przód) (cm)31323334353637
Wysokość stanu (tył) (cm)45,546,547,548,549,550,551,5
Długość pleców (cm)48495051535455
Długość rękawa (cm)60,360,861,361,862,362,863,3

Wymiary gotowego wyrobu w cm wg karty producenta.

Zobacz tabelę rozmiarów producenta (PDF)

Kombinezon Standard 2802 Portwest
Portwest Kombinezon Standard – 2802
93,49 zł netto114,99 zł brutto