Portwest Kombinezon roboczy damski – C184

107,31 zł netto131,99 zł brutto

Kombinezon roboczy damski Portwest C184 to jednoczęściowa odzież robocza w damskim kroju, uszyta z tkaniny poliestrowo-bawełnianej 65/35 o gramaturze 190 g/m². Ma tkaninę z filtrem UPF 40+, regulację w pasie, dwukierunkowy zamek i pętlę na radio. Jest to odzież bez klasy ochronnej EN, do prac warsztatowych, magazynowych i serwisowych.

Minimalne zamówienie: 200 zł netto (nie dotyczy produktów „Wysyłka 24h”).
Darmowa dostawa od 400 zł netto.

Zapytaj o cenę hurtową / zamówienie firmoweRabaty 5–10% w indywidualnej wycenie (od 2 000 zł netto). Wysyłka 48 h, faktura VAT, znakowanie odzieży logo firmy.

Zamów kilka rozmiarów naraz

Kombinezon roboczy damski - C184

Kolor: Granatowy

RozmiarCena / szt.Ilość
S 107,31 zł netto131,99 zł brutto
M 107,31 zł netto131,99 zł brutto
L 107,31 zł netto131,99 zł brutto
XL 107,31 zł netto131,99 zł brutto
2XL 107,31 zł netto131,99 zł brutto
0 szt.

Dokumentacja techniczna i atesty

Atesty udostępniamy do kontroli PIP i audytu.

SKU: C184 Kategorie: , Znacznik: Marka:
Specyfikacja produktu
Kod produktu C184
Marka Portwest
Kategoria Kombinezony robocze, Odzież robocza
Materiał Materiał wierzchni: Kingsmill Polycotton: 65% Poliester, 35% Bawełna 190g
Gramatura 190 g/m²
Kraj produkcji Bangladesz
Pielęgnacja Pranie delikatne w temp. 60°C; Nie wybielać; Wirowanie normalne; Suszyć rozwieszone bez wyżymania; Temperatura prasowania max 150°C; Nie czyścić chemicznie
Opakowanie zbiorcze w kartonie: 24
Dostępne rozmiary S, M, L, XL, 2XL
Kolory Granatowy
Przeznaczenie Damskie

Kombinezon roboczy damski Portwest C184 to jednoczęściowa odzież robocza w damskim kroju, uszyta z tkaniny Kingsmill Polycotton (65% poliester, 35% bawełna, 190 g/m²). Zapina się na dwukierunkowy zamek z przodu, ma regulację w pasie i wyprofilowany tył. Przeznaczony jest do codziennej pracy w warsztacie, magazynie i na produkcji. Tkanina ma filtr UPF 40+ i blokuje 98% promieni UV.

Konstrukcja i wyposażenie

Tkanina poliestrowo-bawełniana łączy odporność poliestru na zużycie z oddychalnością bawełny. Gramatura 190 g/m² to materiał na całoroczną pracę w ogrzewanych pomieszczeniach. Przy pracy na zewnątrz zimą potrzebna jest dodatkowa warstwa pod spodem.

  • dwukierunkowy zamek błyskawiczny z przodu, który szybko otwiera się od góry i od dołu,
  • regulacja w pasie do dopasowania kroju,
  • wyprofilowany tył, który daje swobodę przy schylaniu i sięganiu,
  • boczne otwory dostępowe,
  • 5 obszernych kieszeni, kieszeń z tyłu, 2 kieszenie na piersi zapinane na zamek, kieszeń na długopis i kieszeń na przepustkę,
  • pętla na radio,
  • pranie w 60°C, bez wybielania i bez czyszczenia chemicznego, suszenie rozwieszone.

Czego kombinezon nie zapewnia

Producent nie podaje dla C184 żadnych norm ochronnych. To zwykła odzież robocza. Nie chroni przed łukiem elektrycznym, płomieniem ani chemikaliami. Nie jest też odzieżą ostrzegawczą, więc nie zastąpi ubrania EN ISO 20471 na drodze lub placu z ruchem pojazdów. Filtr UPF 40+ ogranicza promieniowanie UV przechodzące przez tkaninę, ale odsłonięta twarz i szyja wymagają osobnej ochrony.

Zastosowanie i dobór

Kombinezon pasuje do stanowisk, na których pracownice potrzebują ubrania niekrępującego ruchów i z miejscem na drobne narzędzia: serwis, mechanika, utrzymanie ruchu, magazyn, montaż i prace porządkowe. Dostępny jest w kolorze granatowym, w kroju regular. W sklepie dostępne są rozmiary S, M, L, XL i XXL. Tabela producenta obejmuje szerszy zakres, od XXS do 5XL, ponieważ ten model ma rozszerzoną gamę rozmiarów. Przed zamówieniem większej liczby sztuk dobierz rozmiary według tabeli wymiarów producenta (klatka piersiowa, talia, siedzenie, długość nogawki i rękawa). Przy zespole o zróżnicowanych sylwetkach warto zacząć od pomiarów kilku osób.

Zamówienia dla firm

Przy zamówieniu dla zespołu pracownic warto rozpisać rozmiary według tabeli producenta, bo C184 ma rozszerzoną gamę od XXS do 5XL. Przy zróżnicowanych sylwetkach dobrze zacząć od pomiarów kilku osób. Do kombinezonu doradzimy dobór rękawic i obuwia roboczego, a przy pracy na drodze lub placu z ruchem pojazdów także odzieży ostrzegawczej. Indywidualną wycenę dla firm przygotowujemy zwykle w ciągu 24 h, wystawiamy fakturę VAT, a rabaty ustalamy w wycenie. Kombinezon można oznakować logo firmy (nadruk termotransferowy) na wycenę. Poproś o wycenę lub zaproponuj stałą współpracę i zamówienia cykliczne.

Najczęstsze pytania

Czy kombinezon C184 jest odzieżą ochronną według norm EN?

Nie. Producent nie podaje dla tego modelu norm ochronnych. To odzież robocza do pracy bez zagrożeń wymagających certyfikowanej ochrony, a o doborze decyduje ocena ryzyka na stanowisku.

Co oznacza UPF 40+ w tej tkaninie?

Producent podaje, że tkanina z filtrem UPF 40+ blokuje 98% promieni UV. Dotyczy to zakrytych części ciała. Dłonie, szyja i twarz nadal są narażone na słońce.

Czy można prać kombinezon w 60°C?

Tak. Producent dopuszcza pranie w 60°C w programie delikatnym. Nie wybielać, nie czyścić chemicznie, prasować do 150°C. Wysoka temperatura prania pomaga przy odzieży pracowniczej używanej przez cały zmianowy dzień.

Czy kombinezon C184 nadaje się do pracy zimą na zewnątrz?

Gramatura 190 g/m² to materiał na całoroczną pracę w ogrzewanych pomieszczeniach. Przy pracy na zewnątrz zimą potrzebna jest dodatkowa warstwa pod spodem.

Potrzebujesz kombinezonów dla zespołu? Poproś ventabe bhp o wycenę lub zaproponuj stałą współpracę.

Informacje o bezpieczeństwie produktu (GPSR)

Producent
Portwest Unlimited Company (Portwest UC)
Adres pocztowy producenta
Portwest House, IDA Industrial Park, Westport, Co. Mayo, F28 FY88, Irlandia
Kontakt elektroniczny z producentem
info@portwest.com, portwest.com/market/contact

Ostrzeżenia i instrukcje bezpieczeństwa znajdują się na etykiecie i w instrukcji dołączonej do produktu. Pytania o bezpieczeństwo produktu: biuro@ventabe.pl.

Waga Brak danych
Kolor

Granatowy

Rozmiar

S, M, L, XL, 2XL

Marka

Tabela rozmiarów

RozmiarSMLXLXXL
Szerokość klatki piersiowej (cm)51,555,559,565,568,5
Obwód w pasie (bez rozciągania) (cm)46,550,554,756164,38
Długość rękawa (cm)5757,858,559,360
Obwód bioder (cm)5357616770
Długość nogawki (wewnętrzna) (cm)747473,7573,573
Długość tułowia (kark–krocze) (cm)9091,595,0598,05100,3
Wysokość stanu (przód) (cm)323334,436,1537,4
Wysokość stanu (tył) (cm)3637,539,341,843,6

Wymiary gotowego wyrobu w cm wg karty producenta.

Zobacz tabelę rozmiarów producenta (PDF)

Kombinezon roboczy damski C184 Portwest
Portwest Kombinezon roboczy damski – C184
107,31 zł netto131,99 zł brutto