Portwest Kombinezon dla przemysłu spożywczego – 2201

91,86 zł netto112,99 zł brutto

Kombinezon dla przemysłu spożywczego Portwest 2201 to biała odzież robocza z tkaniny Kingsmill (65% poliester, 35% bawełna, 245 g/m²), bez kieszeni zewnętrznych i wewnętrznych. Nadaje się do prania w 60°C, ma ukryte zapięcie i elastyczny pas. To odzież robocza, nie ochronna.

Minimalne zamówienie: 200 zł netto (nie dotyczy produktów „Wysyłka 24h”).
Darmowa dostawa od 400 zł netto.

Zapytaj o cenę hurtową / zamówienie firmoweRabaty 5–10% w indywidualnej wycenie (od 2 000 zł netto). Wysyłka 48 h, faktura VAT, znakowanie odzieży logo firmy.

Zamów kilka rozmiarów naraz

Kombinezon dla przemysłu spożywczego - 2201

Kolor: Biały

RozmiarCena / szt.Ilość
S 91,86 zł netto112,99 zł brutto
M 91,86 zł netto112,99 zł brutto
Lniedostępny 91,86 zł netto112,99 zł brutto
XLniedostępny 91,86 zł netto112,99 zł brutto
2XL 91,86 zł netto112,99 zł brutto
3XL 91,86 zł netto112,99 zł brutto
0 szt.

Dokumentacja techniczna i atesty

Atesty udostępniamy do kontroli PIP i audytu.

Specyfikacja produktu
Kod produktu 2201
Marka Portwest
Kategoria Kombinezony dla przemysłu spożywczego, Odzież dla przemysłu spożywczego
Materiał Materiał wierzchni: Kingsmill Polycotton: 65% Poliester, 35% Bawełna 245g
Gramatura 245 g/m²
Kraj produkcji Bangladesz
Pielęgnacja Pranie w procesie normalnym w temp. 60°C; Nie wybielać; Wirowanie wolnoobrotowe; Temperatura prasowania max 150°C; Profesjonalne czyszczenie chemiczne, tetrachloroeten, proces normalny
Opakowanie zbiorcze w kartonie: 18
Dostępne rozmiary S, M, L, XL, 2XL, 3XL
Kolory Biały

Kombinezon dla przemysłu spożywczego Portwest 2201 to biała odzież robocza z tkaniny Kingsmill (65% poliester, 35% bawełna, 245 g/m²), przeznaczona dla pracowników zakładów spożywczych. Nie ma żadnych kieszeni, więc nie zbiera brudu ani zanieczyszczeń. Ukryte zapięcie z przodu nie wystaje poza obrys ubrania. Producent dopuszcza pranie w 60°C.

Konstrukcja i materiał

Tkanina ma skośny splot i jest wykurczona fabrycznie. Według producenta kombinezon zachowuje rozmiar po wielu praniach i jest odporny na odbarwienia. Dla zakładu oznacza to mniej wymian odzieży z powodu zmiany rozmiaru lub wyblakłych plam po praniu.

  • Materiał: Kingsmill Polycotton, 65% poliester, 35% bawełna, 245 g/m².
  • Brak kieszeni zewnętrznych i wewnętrznych.
  • Ukryte zapięcie z przodu ułatwia zakładanie.
  • Wyprofilowany tył daje większą swobodę przy schylaniu i sięganiu.
  • Elastyczne wykończenie pasa z boku poprawia dopasowanie.
  • Kolor: biały. Rozmiary: S, M, L, XL, XXL, XXXL.
  • Pielęgnacja: pranie w 60°C, bez wybielania, wirowanie wolnoobrotowe, prasowanie do 150°C, czyszczenie chemiczne w tetrachloroetenie.

Czym ten kombinezon jest, a czym nie jest

Według deklaracji producenta model 2201 to odzież robocza, która nie wymaga certyfikacji. Nie jest przeznaczony do ochrony przed konkretnymi zagrożeniami, takimi jak płomień, chemikalia czy elektryczność statyczna. Nie ma więc norm ani klas ochrony do opisania. Pracodawca dobiera środki ochrony do ryzyka na stanowisku, a ten kombinezon zapewnia czystość odzieży, nie ochronę.

Ważne przy zapytaniach o odzież chemiczną lub multiochronną: 2201 nie jest odzieżą ochronną chemiczną. Gdy na stanowisku występują chemikalia, płomień lub łuk elektryczny, potrzebna jest odzież z odpowiednimi normami. Zapytaj nas o dobór.

Zastosowanie i dobór

Kombinezon pasuje do prac w piekarniach, masarniach, mleczarniach i na liniach pakowania. Sprawdzi się też w gastronomii i HoReCa, gdzie liczy się odzież łatwa w utrzymaniu. Producent kieruje go do zakładów spożywczych i sektora HoReCa. Wymagania własnego systemu jakości w zakładzie (np. HACCP, BRC, IFS) sprawdź u swojego audytora. Producent nie deklaruje zgodności z nimi.

Rozmiar dobieraj według tabeli producenta (obwód siedzenia od 110 cm w S do 154 cm w XXXL, długość nogawki wewnętrznej 78 cm we wszystkich rozmiarach). Przy wysokich pracownikach sprawdź też długość tułowia (od 93 cm w S do 104 cm w XXXL).

Zamówienia dla firm

Przy zamówieniu dla całej załogi sprawdź tabelę rozmiarów: obwód siedzenia rośnie od 110 cm w S do 154 cm w XXXL, a przy wysokich osobach warto porównać długość tułowia, bo nogawka wewnętrzna ma 78 cm w każdym rozmiarze. Wycenę dla firmy przygotowujemy zwykle w ciągu 24 h, wystawiamy fakturę VAT, a rabaty ustalamy w wycenie. Obsługujemy zamówienia cykliczne i pomagamy w doborze rozmiarów. Nadruk logo (termotransfer) wyceniamy na zapytanie. Napisz do nas, a przygotujemy ofertę lub zaproponujemy stałą współpracę.

Najczęstsze pytania

Czy kombinezon 2201 ma kieszenie?

Nie. Producent zrezygnował z kieszeni zewnętrznych i wewnętrznych, aby nie gromadził się w nich brud i bakterie.

W jakiej temperaturze można prać kombinezon 2201?

W 60°C, w cyklu normalnym, bez wybielania i z wirowaniem wolnoobrotowym. Prasowanie maksymalnie w 150°C.

Czy 2201 to odzież ochronna przed chemikaliami?

Nie. To odzież robocza bez certyfikacji i bez norm ochronnych. Przed chemikaliami chroni odzież badana według odpowiednich norm.

Czy kombinezon 2201 sprawdzi się przy pracy z chemikaliami lub w pobliżu płomienia?

Nie, 2201 to odzież robocza bez certyfikacji, niezaprojektowana do ochrony przed płomieniem, chemikaliami ani elektrycznością statyczną. Przy takich zagrożeniach pracodawca dobiera odzież z odpowiednimi normami, a w doborze pomożemy.

Potrzebujesz kombinezonów dla zespołu lub stałych dostaw? Poproś o wycenę w ventabe bhp.

Informacje o bezpieczeństwie produktu (GPSR)

Producent
Portwest Unlimited Company (Portwest UC)
Adres pocztowy producenta
Portwest House, IDA Industrial Park, Westport, Co. Mayo, F28 FY88, Irlandia
Kontakt elektroniczny z producentem
info@portwest.com, portwest.com/market/contact

Ostrzeżenia i instrukcje bezpieczeństwa znajdują się na etykiecie i w instrukcji dołączonej do produktu. Pytania o bezpieczeństwo produktu: biuro@ventabe.pl.

Waga Brak danych
Kolor

Biały

Rozmiar

S, M, L, XL, 2XL, 3XL

Marka

Tabela rozmiarów

RozmiarSMLXLXXL3XL
Długość rękawa (cm)8181,582,5848585,5
Krocze (cm)110118126138146154
Długość tułowia (kark–krocze) (cm)939597100102104
Szerokość klatki piersiowej (cm)566064707478
Szerokość dołu (bez rozciągania) (cm)24,524,524,524,524,524,5
Długość nogawki (wewnętrzna) (cm)787878787878

Wymiary gotowego wyrobu w cm wg karty producenta.

Zobacz tabelę rozmiarów producenta (PDF)

Kombinezon dla przemysłu spożywczego 2201 Portwest
Portwest Kombinezon dla przemysłu spożywczego – 2201
91,86 zł netto112,99 zł brutto